Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

POSZUKUJĘ instrukcji POLSKIEJ do Clarion VRX 928 RVD/pilne!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • POSZUKUJĘ instrukcji POLSKIEJ do Clarion VRX 928 RVD/pilne!!

    witam. i mi zaczelo tykac... obiawy takie same..juz chcialem rozbierac przełacznik swiatel awaryjnych...uff..na szczescie tego nie zrobilem....mam pytanko...wystarczy kupic manetke z tempomatem i mamy tempomat :shock: ?? a jak sie to podłacza?? jakie to sa koszta,tak w sumie :?:
    Autko: Szkoda... , że nie Skoda (oczywiscie tylko Octavia TDI)

  • #2
    POSZUKUJĘ instrukcji POLSKIEJ do Clarion VRX 928 RVD/pilne!!

    Witam.
    Poszukuję instrukcji obsługo do stacji multimedialnej firmy Clarion VRX 928 RVD.
    Czekam na maila lub na sms'a pod nr. 505060626 lub 660223322.
    POZDRO !!!!

    Komentarz


    • #3
      2N-Everpol Sp. z o.o. | Dystrybutor elektroniki użytkowej oraz przyczep kempingowych najlepszych marek.
      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

      Komentarz


      • #4
        nie otwiera sie

        [ Dodano: Nie 11 Gru, 05 18:38 ]
        Otwiera sie teraz, ale nie ma instrukcji
        Była O1 jest F2.

        Komentarz


        • #5
          nie licz na to, że prywatna firma mająca Clarka w dystrybucji zamieści od tak polskie instrukcje do sprzedawanego przez siebie sprzętu :diabelski_usmiech

          albo kupujesz w kraju z oficjalnego kanału dystrybucyjnego i masz polską instrukcję,
          albo uczysz się języków obcych, ale masz tańszy sprzęt :diabelski_usmiech
          With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

          Komentarz


          • #6
            Ja mam polska instrukcje, tylko podczas remontu pokoju wynioslem 80% zbednych rzeczy na strych, wlacznie ze starymi gazetami, czesciami kompa i innymi papierami, wsrod nich musiala byc instrukcja i nie chce mi sie szukac na strychu, ale jak bedzie trzeba to pojde przegrzebac paczki :x

            A nawiasem mowiac, to instrukcja po angielsku czy niemiecku tez moglaby byc :szeroki_usmiech

            [ Dodano: Pon 12 Gru, 05 17:03 ]
            Kurde dzisiaj szukalem na strychu i zamiast instrukcji znalazlem zaginiony kiedys separator antenowy, ale ma upieprzony ten kabelek zasilajacy (niebieski) wiec pewnie zleje temat zakladania.
            Była O1 jest F2.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X